Stowarzyszenie Polskich Artystów Muzyków

© Stowarzyszenie Polskich Artystów Muzyków - Oddział Olsztyn

Strona główna Aktualności Zarząd Koła Członkowie Koła Koncerty Organowe Wakacje z Nutkami W-M Festiwal Fletowy Saloniki muzyczne Linki

LISTA OSÓB
ZAKWALIFIKOWANYCH NA X KURS MUZYCZNY
„Wakacje z nutkami” w Pasymiu
14-25.08.2013


FLET:

  1. Zbierzchowska Małgorzata
  2. Neugebauer Julianna
  3. Matys Amelia Wiktoria
  4. Bigoszewska Aleksandra
  5. Zeglara Maja
  6. Krzywańska Michalina
  7. Konarska Zuzanna Weronika
  8. Denisiuk Jana Waleria
  9. Babiasz Julia
  10. Pykało Julia
  11. Jeleniewska Wiktoria
  12. Gaworska Weronika
  13. Rozenkowska Oliwka
  14. Pawłow Dorota
  15. Pancerzyńska Alicja


FORTEPIAN:

  1. Cytloch Maria
  1. Szymborska Wiktoria
  2. Zeglara Agata
  3. Petecki Tomasz
  4. Banaszkiewicz Aleksandra
  5. Sobocińska Natalia
  6. Sobociński Bartosz


KLARNET:

  1. Obiała Aleksandra
  1. Wysocki Wiktor
  2. Jarmasz Piotr
  3. Pykało Aleksandra
  4. Jankowska Zuzanna
  5. Biesiadecki Paweł
  6. Szlachcikowski Paweł


KONTRABAS:

  1. Wegner Magdalena
  1. Perfikowski Maciej


WIOLONCZELA:

  1. Nowacki Mikołaj
  1. Jastrzębski Kajetan
  2. Konstantynowicz Zuzanna
  3. Krzywański Adam
  4. Bachura Nina
  5. Bachorska Matylda
  6. Piszczorowicz Mikołaj
  7. Orzoł Anna


SKRZYPCE:

  1. Buszmak Urszula
  2. Jachimczuk Klara
  3. Rawwo Agnieszka
  4. Stekiel Martyna
  5. Michalak Jagna
  6. Panasiuk Alexandra
  7. Wiśniewska Julia
  8. Wassermann Maja
  9. Wassermann Lila
  10. Potaczała Rafał
  11. Burzywoda Małgorzata
  12. Doliwa Joanna
  13. Dudczak Kalina
  14. Nowak Hanna
  15. Nowaczek Jagoda
  16. Nowaczek Kalina
  17. Kozielski Kajetan
  18. Murawska Aleksandra
  19. Petecki Bartosz
  20. Czabańska Agnieszka
  21. Surmańska Małgorzata
  22. Surmańska Weronika
  23. Pląder Justyna
  24. Pliszka Barbara
  25. Foltyn Natalia
  26. Młynarska Julia
  27. Bojaruniec Maja
  28. Szwedowska Paulina
  29. Świerżewska Emilia
  30. Bednarczuk Marta
  31. Szymczak Małgorzata
  32. Kupiec Julia
  33. Piejdak Zofia
  34. Krzystek Izabela
  35. Rapińska Zofia
  36. Ziomek Ewa
  37. Włoskiewicz Zuzanna
  38. Tymińska Jagoda
  39. Tymińska Kalina
  40. Sołtan Marcin
  41. Sułkowski Jan
  42. Szymuś Laura
  43. Peek Michalina
  44. Nowak Marcelina
LISTA UCZESTNIKÓW OFERTA ZDJĘCIA - FINAŁ HARMONOGRAM