Stowarzyszenie Polskich Artystów Muzyków

© Stowarzyszenie Polskich Artystów Muzyków - Oddział Olsztyn

Strona główna Aktualności Zarząd Koła Członkowie Koła Koncerty Organowe Wakacje z Nutkami W-M Festiwal Fletowy Saloniki muzyczne Linki

Harmonogram X Kursu Muzycznego
PASYM „Kalwa”
15-26.08.2012


15.08.12 ( środa)

10.00 – 12.00

Rada Pedagogiczna – przekazanie dokumentacji wychowawcom, omówienie planu kursu itp.

12.00 – 14.00

przyjazd i zakwaterowanie uczestników

14.30

obiad

15.00 – 16.00

spotkanie uczestników z kadrą pedagogiczno–wychowawczą, ustalenie składu orkiestr

16.00 – 18.00

zajęcia z wychowawcami – zapoznanie z regulaminami i planem zajęć, zwiedzanie terenu ośrodka

18.00 – 18.30

kolacja

18.30

spotkanie z pedagogami  i ustalenie planu zajęć

20.30

rozpakowanie bagaży, przygotowanie pokoi do swoich potrzeb

22.00

cisza nocna


16.08.12 (czw.)

9.00 – 14.00

indywidualne zajęcia muzyczne / dla pozostałych zajęcia plastyczne, sportowe, plażowanie /12.30- 14.00 – basen/

15.00 – 16.30

zajęcia z improwizacji/ próby zespołów kameralnych

16.30 – 18.00

zajęcia w grupach

17.00 – 18.00

Mała Orkiestra/ pozostali ćwiczenia indywidualne

18.00 – 19.00

Duża Orkiestra

19.00 – 21.00

Ognisko


17.08.12 (piątek)

9.00 – 14.00

indywidualne zajęcia muzyczne / zajęcia plastyczne, sportowe, plażowanie /12.30-14.00 – basen/

15.00 – 16.30

zajęcia z improwizacji/ próby zespołów kameralnych

16.30 – 18.00

zajęcia sportowe

17.00 – 18.00

Mała Orkiesrta

18.30 – 19.30

Duża Orkiestra

19.45 – 21.30

Podchody


18.08.12 (sobota)  

9.00 – 14.00

indywidualne zajęcia muzyczne / zajęcia plastyczne, sportowe, plażowanie /12.30-14.00 – basen/

 9.00 – 10.00

Mała Orkiestra

10.00 – 11.30

Duża Orkiestra

15.00 – 18.00

zajęcia w grupach

19.00 – 21.30

Dyskoteka


19.08.12 (niedz.)   

9.00 – 13.00

indywidualne zajęcia muzyczne / zajęcia plastyczne, sportowe, plażowanie /12.30-14.00 – basen/

 9.00 – 11.00

próba generalna przed występem w Pasymiu

14.00

obiad

15.00

wyjazd do Pasymia

16.30

występ zespołów w Pasymiu

18.00

msza/kolacja 19.30

20.00 – 21.30

Zawody sportowe


20.08.12 (pndz)

9.00 – 14.00

indywidualne zajęcia muzyczne / zajęcia plastyczne, sportowe, plażowanie /12.30-14.00 – basen/

15.00 – 16.30

zajęcia z improwizacji/ próby zespołów kameralnych

16.30 – 18.00

zajęcia w grupach

19.00 – 20.00

Koncert Kwartetu „A’vista”

20.00

czas wolny/ćwiczenie indywidualne


21.08.12 (wtorek)

9.00 – 14.00

indywidualne zajęcia muzyczne / zajęcia plastyczne, sportowe, plażowanie /12.30-14.00 – basen/

15.00 – 16.00

zajęcia z improwizacji/ próby zespołów kameralnych    

18.30 – 19.15

Mała Orkiesrta                                                                 

19.15 – 20.00

Duża Orkiestra

20.00 – 21.30

Dyskoteka


22.08.12 (środa)  

9.00 – 14.00

indywidualne zajęcia muzyczne / zajęcia plastyczne, sportowe, plażowanie /12.30-14.00 – basen/

15.00 – 18.00

Warsztaty Anna Broda

19.00

Koncert uczestników dla społeczności lokalnej


23.08.12 (czw.)            

9.00 – 14.00

indywidualne zajęcia muzyczne / zajęcia plastyczne, sportowe, plażowanie /12.30-14.00 – basen/

14.30 – 16.00

zajęcia z improwizacji/ próby zespołów kameralnych

15.30 – 18.00

Warsztaty orkiestrowe z p. Piotrem Sułkowskim

19.00

Koncert Tria


24.08.12 (piątek)         

9.00 – 14.00

indywidualne zajęcia muzyczne/ zajęcia plastyczne, sportowe, plażowanie /12.30-14.00 – basen/

15.00 – 16.00

zajęcia z improwizacji/ próby zespołów kameralnych

15.30 – 18.00

Warsztaty orkiestrowe z p. Piotrem Sułkowskim

19.00

Koncert uczestników kursu dla społeczności lokalnej


25.08.12 (sobota)        

9.00 – 13.00

indywidualne zajęcia  muzyczne / zajęcia plastyczne, sportowe, plażowanie /11.00-12.30 – basen/

13.00

obiad

14.00

wyjazd na koncert do Olsztyna/ obiad -13

15.00

próba generalna  w Kościele Ewangelickim w Olsztynie

16.00

Koncert Olsztyn / Kościół Ewangelicki (zdjęcia)

17.30 – 19.00

zwiedzanie Starego Miasta w Olsztynie

20.00

Ognisko pożegnalne, rozdanie dyplomów


26.08.12 (niedz.)         

9.00 – 11.00

pakowanie, sprzątanie pokoi, przygotowania do  wyjazdu

11.30 – 13.00

basen

13.00 – 14.00

wyjazd uczestników.

HARMONOGRAM LISTA UCZESTNIKÓW