Stowarzyszenie Polskich Artystów Muzyków

© Stowarzyszenie Polskich Artystów Muzyków - Oddział Olsztyn

Strona główna Aktualności Zarząd Koła Członkowie Koła Koncerty Organowe Wakacje z Nutkami W-M Festiwal Fletowy Saloniki muzyczne Linki

LISTA OSÓB
ZAKWALIFIKOWANYCH NA VIII KURS MUZYCZNY
„Wakacje z nutkami” w Pasymiu
18-29.08.2010


SKRZYPCE:

  1. Baczewska Katarzyna
  2. Błoch Romualda
  3. Bogdanowicz Aleksandra
  4. Czerniak Anika Olivia
  5. Deleś Damian
  6. Gałązka Joanna
  7. Jara Alicja
  8. Michalska Magdalena
  9. Nagórska Katarzyna
  10. Niedziółka Magdalena
  11. Osses Anna Maria
  12. Rzechowska Magdalena
  13. Rzepa Jarosław
  14. Konstantynowicz Anna
  15. Kozaczek Kinga
  16. Kupiec Julia
  17. Lembark Aniela
  18. Łucka Magdalena
  19. Matwiejuk Weronika
  20. Orkiszewski Michał
  21. Piasecka Martyna
  22. Pawłow Aleksandra
  23. Podlińska Małgorzata
  24. Sienkiewicz Piotr
  25. Skowysz Magdalena
  26. Staruch Jagoda
  27. Stefańska Malwina
  28. Sugalska Dominika
  29. Sulot Olga
  30. Szwedowska Paulina
  31. Wierzba Antonina
  32. Zieliński Krzysztof
  33. Rodzim Paweł
  34. Solis Natalia
  35. Bujnowska Agnieszka
  36. Szmist Małgorzat
  37. Rogoża Dominika
  38. Rogoża Hanna
  39. Juć Eliza


FORTEPIAN:


  1. Dobrowolska Monika
  1. Garbacz Maja
  2. Gawrońska Kinga
  3. Jaguszeska Monika
  4. Kaminiecka Natalia
  5. Stefańska Oliwia
  6. Zielińki Bartosz
  7. Zadroga Maciej
  8. Kasprzak Kacper
  9. Nahily Kamil

WIOLONCZELA:

  1. Kolasińska Anna
  2. Kulik Karolina
  3. Leszczyńska Ewa
  4. Murawska Marcelina
  5. Piwowarczyk Klaudia
  6. Trendowicz Sylwia
  7. Tyczyńska Agata
  8. Iglesias Vigil Maria Helena
  9. Włodarski Maciej
  10. Zadroga Gabriela
  11. Skowrońska Sylwia
  12. Sobczak Natalia


FLET:

  1. Biernat Jacek
  1. Burzyńska Julita
  2. Dzioba Kinga
  3. Jasińska Alicja
  4. Kowalik Agnieszka
  5. Podstolska Nadia Joanna
  6. Zemsta Małgorzata
  7. Korczak Klaudia
  8. Laskowska Małgorzata
  9. Guźlak Natalia
  10. Konstantynowicz Monika
  11. Mioskowska Agnieszka
  12. Malinowska Julia
  13. Zakrzewska Ada


KLARNET:

  1. Dawid Maksymilian
  1. Mazowiec Piotr


OBÓJ:

  1. Kobas Iga
  1. Borys Grzegorz


AKORDEON:

  1. Zadroga Michał    


HARMONOGRAM NAGRANIA ZDJĘCIA ZDJĘCIA - FINAŁ LISTA UCZESTNIKÓW