Stowarzyszenie Polskich Artystów Muzyków

© Stowarzyszenie Polskich Artystów Muzyków - Oddział Olsztyn

Strona główna Aktualności Zarząd Koła Członkowie Koła Koncerty Organowe Wakacje z Nutkami W-M Festiwal Fletowy Saloniki muzyczne Poranki muzyczne Linki

Warsztaty muzyczne 2020 online

W związku z panującą sytuacją epidemiczną  Warsztaty Muzyczne „Wakacje z nutkami” 19-30.08.2020 w Pasymiu zostają przeniesione na rok 2021. Przewidywany termin to 18–29.08.2021 Pasym.

Lista osób zakwalifikowanych na tegoroczne warsztaty pozostanie niezmieniona na przyszły rok. Wszelkie ewentualne rezygnacje zostaną uwzględnione. Możliwy jest zwrot wpłaty I raty lub pozostawienie jej na naszym koncie na poczet roku 2021 lub skorzystanie z naszej nowej oferty na ten rok.

Mamy bowiem dla Państwa w zamian w tym roku propozycję zastępczą – warsztaty online w terminie 19.08 – 30.08.2020.

W pakiecie przewidujemy 4 lekcje indywidualne, webinaria, zdalne zajęcia zespołowe, zdalne akompaniamenty, ćwiczenia korekcyjne online, Finałowy Koncert online.                                          

Zapotrzebowanie – urządzenie elektroniczne, stabilny internet, dostęp do platformy Zoom.

Koszt – 700 zł.         

Nabór na warsztaty online jest naborem nowym i otwartym dla wszystkich - jednak pierwszeństwo mają osoby z listy osób zakwalifikowanych na tegoroczne warsztaty.

Prosimy o pisemną deklarację na maila: wakacjeznutkami@onet.pl
               

                                                                            Organizatorzy

Apel SPAM do Premiera RP Pana Mateusza Morawieckiego (więcej)
APEL SPAM.pdf

Warsztaty muzyczne 2021

Tegoroczne Warsztaty Muzyczne „Wakacje z nutkami” planowane są (w pełnym reżimie sanitarnym w zależności od zaleceń) w terminie 20– 29.08.21 w Ośrodku Kalwa w Pasymiu.

Aktualna jest lista uczestników z roku 2020.

Dodatkowy nabór nastąpi w przypadku rezygnacji z uczestnictwa.

Szczegółowe informacje ukażą się na początku maja br na naszej stronie.                                                                                                                   Organizatorzy